VAIKŲ DIENOS CENTRAS PRADEDA VEIKTI DEBEIKIŲ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Norime pranešti, kad mokykloje esančiose patalpose nuo š.m. gruodžio mėn. pradeda veikti Vaikų dienos centras. Šis centras tai iš tėvų kilusi iniciatyva, įgyvendinta kartu bendradarbiaujant mūsų mokyklai ir Debeikiečių bendrijai. Sieksime, kad tai taptų atvira erdve mūsų vaikams, taip pat įvairioms tėvų, mokyklos ir miestelio bendruomenės idėjoms. 
Dienos centre vaikai galės prasmingai praleisti laisvą laiką po pamokų, bus organizuojamos įvairios kūrybinės veiklos, rankdarbiai, dirbtuvėlės, atkeliaus įvairūs žmonės, organizuosime išvykas. Organizuosime bendras tėvų – vaikų veiklas, įtrauksime savanorius, vyresni vaikai turės galimybę čia atlikti socialinę praktiką. Vaikai centre turės galimybę paruošti pamokas, nuolat lankantiems vaikams organizuosime maitinimą, užtikrinsime toliau gyvenančių vaikų parvežimą į namus. Centre dirbs dvi mamos ir centro socialinės darbuotojos Aušra ir Inesa. Centras veiks tris dienas per savaitę.

Jeigu pageidaujate, kad jūsų vaikas lankytų dienos centrą, taip pat, jei norite, kad jus informuotume apie vykdomas/planuojamas dienos centro veikas, prašome kreiptis į vaiko auklėtoją, mokyklos administraciją ir užpildyti pridėtą informacinį prašymą. Jį galite atsiųsti mums žemiau nurodytais el. pašto adresais arba perduoti mokyklos mokytojams.

Visais klausimais skambinkite, rašykite: 
Aušra, tel. 8 615 25138, ausra.baltrun@gmail.com, Inesa tel. 8 659 36557, inesa.laurinaviciene@gmail.com

Patikrų grafikas
7202_NMPP2018_grafikas_NEC_patvirtintas
Adobe Acrobat Document 182.9 KB

Ankstyvojo ugdymo schema

Ugdymo_ankstinimo_schema.jpg
JPG Image 55.8 KB
Ankstinimo schema_2.jpg
JPG Image 110.9 KB

Kviečiame 2 % savo pajamų mokesčio skirti Debeikių pagrindinei mokyklai!

Dėkojame visiems parėmusiems mūsų mokyklą 2017 metais! Kviečiame ir šiais metais 2 % savo pajamų mokesčio skirti Debeikių pagrindinei mokyklai! Ši parama jums, mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. 2018 metais iki gegužės 1 d. užpildžius formą FR0512 v.2, Jūsų 2 procentai nuo praeitais metais valstybei sumokėto pajamų mokesčio bus pervesti Debeikių pagrindinei mokyklai. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog liks valstybės biudžete. Įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai. Mūsų rekvizitai: Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla, Įmonės kodas 190047591, adresas J. Biliūno g. 44, Debeikiai, LT-29371, Anykščių r. Mokyklos taryba

Sveikinimai bendruomenei!

Pasidžiaukime visi saugiausia mokykla!

 

NAUJIENOS

 

Mokyklinio pažymėjimo aprašymas.

Priemonės.doc
Microsoft Word Document 42.0 KB